ترفندهای جادویی استاتوس واتساپ

در مقاله آموزش استاتوس گذاشتن در واتساپ یاد گرفتید چگونه در واتساپ استاتوس بگذارید. حالا در این مقاله می‌خواهیم نکات و ترفندهای مربوط به استاتوس های واتساپ را به شما بگوییم تا بتوانید از این قابلیت نهایت استفاده را ببرید.

نکات دیدن استاتوس های واتساپ

در واتساپ استاتوس ها دقیقا مثل یک اسلایدشو نمایش داده می‌شوند. یعنی شما پس از چند ثانیه از یک استاتوس به استاتوس بعدی می‌روید. حالا اگر می‌خواهید روی یک استاتوس توقف بیشتری داشته باشید تا مثلا متن آن را بخوانید کافی است انگشت‌تان را روی صفحه نمایش گوشی بگذارید. درست مثل استوری های اینستاگرام به محض اینکه انگشت‌تان را بردارید به استاتوس بعدی منتقل می‌شوید.

ضمنا شما می‌توانید وقتی مشغول دیدن یک استاتوس هستید تعداد استاتوس‌ هایی که آن شخص ارسال کرده را با میله‌هایی افقی در بالای صفحه ببینید و اگر نمی‌خواهید بقیه استاتوس‌های این شخص را ببینید صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید تا به استاتوس نفر بعدی یا قبلی بروید. یا اینکه فقط گوشه سمت چپ یا راست صفحه را لمس کنید.

اگر می‌خواهید روی استاتوس یک نفر زوم کنید کافی است دو انگشت خود را با هم روی صفحه نمایش بگذارید. اگر دو انگشت‌تان را به هم نزدیک کنید تصویر استاتوس کوچک‌تر می‌شود و اگر از هم دورشان کنید تصویر استاتوس بزرگ‌تر دیده خواهد شد.

واتساپ

ندیدن استاتوس های یک مخاطب

برای اینکه وقتی دارید استاتوس های مخاطبان‌تان را می‌بینید به طور خودکار روی استوری یک مخاطب خاص نروید و استاتوسش را نبینید باید چه کار کنید؟ خصوصا که هم او متوجه می‌شود استاتوسش را دیده‌اید هم شاید دیدن استاتوس او برای شما ناخوشایند است! شما باید ابتدا استاتوس این مخاطب را در لیست استاتوس های خود پیدا کنید و دست‌تان را چند لحظه روی نامش نگه دارید. آنگاه منویی برای شما باز می‌شود که باید از آن گزینه Mute را بزنید. با این کار استاتوس آن شخص در قسمتی جدا زیر استاتوس‌ های مخاطبان دیگر شما قرار می‌گیرد که Muted Updates نام دارد. ضمنا با وجود این کار آن شخص هم‌چنان قادر به دیدن استاتوس های شما خواهد بود.

تغییر دادن رنگ شکلک های واتساپ در استاتوس

این ویژگی فقط در واتساپ و فقط در مورد برخی از ایموجی ها فعال است. شما اول باید یک استاتوس تصویری بگذارید و برایش چندین شکلک بگذارید. حالا دست‌تان را روی شکلکی که می‌خواهید رنگش را تغییر دهید بگذارید و از لیست رنگ‌هایی که کنار صفحه برای شما ظاهر می‌شود یک رنگ انتخاب کنید.

تغییر دادن فونت استاتوس در واتساپ

بعد از اینکه تصویر استاتوس خود را انتخاب کردید با زدن علامت T به تصویرتان متن اضافه کنید و آن را در جایی که می‌خواهید تایپ کنید. حالا جایی از پالت رنگ را لمس کنید و دست‌تان را برای چند لحظه در همان نقطه نگه‌دارید. بدون اینکه انگشت‌تان را بردارید آن را به سمت راست یا چپ بکشید. اینطوری فونت متن شما تغییر می‌کند.

شما چه ترفندهای دیگری برای استاتوس واتساپ می‌شناسید؟ آن را در بخش نظرات سایت الو تعمیر با ما و کاربران دیگر سایت الو تعمیر در میان بگذارید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *